Kimim? Neler yapıyorum?

29 yaşındayım, İstanbul’da yaşıyorum ve profesyonel olarak dijital pazarlamayla uğraşıyorum. Son 3 yıldır 4129Grey‘de, ilk 2 yılı marka yöneticisi, son 1 yılı ise performans pazarlamadan sorumlu ekip lideri olarak geçirdim.

Hemen öncesinde Project House‘da bir süre görev yaptım, daha öncesindeyse Avustralya’da International Business (Postgrad) ve Eskişehir’de Makina Mühendisliği eğitimleri aldım.

Vaktimin çoğunu veri odaklı pazarlama, CRM, CEM, medya stratejisi, web optimizasyonu, web analitik ve raporlama konuları üzerinde geçiriyorum.

Spor tutkunuyum ama izlemekten çok yapmayı severim. Olmazsa olmazlar koşu, basketbol ve yüzme. Son zamanlarda buna biraz da bisiklet eklendi.

Liglerden yalnızca NBA’i takip ediyorum, favori takımım Oklahoma City. 2016-2017 sezonunda ilgimi çeken diğer takımlar Spurs, Minnesota, NY Knicks ve son şampiyon Cleveland.

Burası kişisel blog’um, o yüzden hem iş hem de özel hayatımla ilgili şeyler yazmaya çalışıyorum.

Buradan Linkedin, buradan da Twitter’ıma ulaşabilirsiniz. FB ise burada. Öte yandan mail atmak isterseniz: baybarsumur@gmail.com veya baybars.umur@4129grey.com

Okumaya vakit ayırdığınız için teşekkür ederim.

Baybars

Bir Yanıt Bırakın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s